Warsztat samochodowy ACS

Aktualne promocje w Bosch Car Service – Auto Centrum Serwisowe Łódź

#PrzeglądJesienny

W sezonie jesiennym trzeba pamiętać o bezpieczeństwie na drodze. Pogoda będzie miała dla nas wiele niespodzianek. Dlatego zapraszamy do Bosch Car Service Auto Centrum Serwisowe na akcję #PrzeglądJesienny. Wykorzystując sprzęt diagnostyczny marki Bosch, nasi specjaliści sprawdzą w Twoim samochodzie wszystkie elementy, które związane są z bezpieczeństwem jazdy.  Bez względu na to, co przyniesie jesień, będziecie mieć pełną ochronę na drodze.

Czy wiesz że:

· Przy niekorzystnej pogodzie niemal zawsze wydłuża się czas reakcji kierowcy na niespodziewane zdarzenia

· Mokra lub oblodzona nawierzchnia może wydłużyć drogę hamowania od 30 do 100%

· Aby odpowiednio zadziałał w samochodzie system ABS, niezbędne są wysokiej jakości i oczywiście w pełni sprawne klocki i tarcze hamulcowe. Bez nich systemy wspomagania kierowcy mogą zadziałać niewystarczająco.

· System ESP, do właściwej pracy, również wymaga wysokiej jakości elementów hamujących.

· Pełna diagnoza sprawności układu hamowania oraz systemów wspomagania kierowcy wymagają odpowiedniego sprzętu, najlepiej od ich producenta.

 

 

#CzystePowietrze+

Zapraszamy do Bosch Car Service ACS Łódź na akcje #CzystePowietrze+. Profesjonalnie wykonamy serwis klimatyzacji i zamontujemy w Twoim aucie Bosch FILTER+.

Jakość otaczającego nas powietrza niestety stale się pogarsza. Powszechnym problemem są alergie, a równie poważnym zagrożeniem stał się smog. Dla najlepszej ochrony w samochodzie polecamy filtr kabinowy Bosch FILTER+, który posiada właściwości: antybakteryjne, antyalergiczne i antysmogowe. Bakterie, alergeny i smog nie wsiadają!

Jeśli chcesz skorzystać z promocji skontaktuj się z nami. Zadzwoń na naszą infolinię +42 686 84 82 lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości