Skontaktuj się z nami
Zadzwoń już teraz: 42 686 84 82 Zobacz na mapie

Diagnostyka samochodowa z użyciem komputera

Większość samochodów jeżdżących po naszych drogach wyposażona jest w specjalne komputery pokładowe, które dostarczają nam wielu wiadomości o stanie pojazdu, w tym między innymi alarmują o wystąpieniu błędów. Często jednak nie są to konkrety, a ogólna informacja, że właśnie wystąpiła usterka. Wtedy trzeba udać się do serwisu i podłączyć auto pod komputer z odpowiednim oprogramowaniem, by sprawdzić, co się stało.

Diagnostyka samochodu wskazana jest również w sytuacji, kiedy sami zauważymy, że auto zachowuje się inaczej niż zwykle i mamy wrażenie, że coś się psuje. Warto też udać się do serwisu na diagnostykę profilaktyczną przynajmniej raz w roku, gdyż nie o wszystkich usterkach komputer pokładowy informuje, a my też nie każdą zauważymy.

Auto Centrum Serwisowe Łódź przeprowadza diagnostykę komputerową w oparciu o najnowszą aparaturę techniczną w mieście. W naszym warsztacie posługujemy się aparaturą BOSCH oraz Gutmann – dwiema markami, które są liderami w dziedzinie diagnozowania problemów elektronicznych.