Skontaktuj się z nami
Zadzwoń już teraz: 42 686 84 82 Zobacz na mapie

Akumulatory Łódź – dostępne w serwisie ACS Łódź

Akumulator samochodowy to elektrochemiczne źródło zasilania, zapewniające energię w samochodzie. Odpowiada za dostarczanie energii do obwodów elektrycznych, cewki zapłonowej i rozrusznika, dzięki czemu jest możliwe odpalenie silnika. Akumulatory Łódź są do kupienia w ACS!

Jeśli chcesz uniknąć przykrych niespodzianek związanych z porannymi problemami z odpalaniem, zatrzaśnięciem drzwi, wyłączeniem się alarmu i centralnego zamka, niedziałającym pilotem – wymień akumulator.

Czytaj więcej: Elektryka i elektronika w samochodzie

Akumulatory samochodowe Łódź

Akumulatory samochodowe są dostępne w sklepie ACS. W naszej ofercie znajdziesz akumulatory wielu firm, akumulatory o wielu pojemnościach i mocach, w przystępnych cenach! Możesz kupić u nas takie produkty:

  • akumulator Centra
  • akumulator Bosch
  • akumulator Varta
  • akumulator Exide
  • oraz akumulatory innych producentów

Pamiętaj, że przy zakupie nowego akumulatora musisz zwrócić stary w punkcie sprzedaży! Jest to wymóg związany z ochroną środowiska, który w ACS jest ściśle przestrzegany!

Wymiana akumulatora Łódź

Auto Centrum Serwisowe Łódź posiada sklep z akumulatorami, dzięki czemu od ręki możesz nabyć dobry akumulator. Jeśli nie wiesz czy twój stary akumulator nadaje się już do wymiany, zapraszamy do ACS, gdzie nasi specjaliści ocenią jego stan, zdolność do ładowania oraz aktualną moc. Sprawdzimy stan alternatora, ponieważ to on odpowiada za długowieczność baterii akumulatora. Test akumulatora wynosi 40 zł.

Jaki akumulator? Dobór akumulatora w ACS Łódź

Jeśli nie wiesz, jaki akumulator wybrać, jaki akumulator będzie pasował do twojego samochodu – nic nie szkodzi. Nasi pracownicy pomogą ci dobrać ten właściwy. Dobór akumulatora nic nie kosztuje, jeśli kupisz go w naszym sklepie z akumulatorami. Nie czekaj dobierz akumulator w ACS przy ul. Przybyszewskiego 199/205. Pracujemy od 7.00 do 22.00.