Okresowe badania

Serwis samochodowy ACS Łódź oferuje pełny zakres usług! Zapraszamy do wykonania przeglądów okresowych oraz okresowych badań technicznych. Dysponujemy dwiema liniami diagnostycznymi dzięki czemu nie stoisz w kolejce!
Więcej →

Mechanika

Serwis samochodowy ACS Łódź zajmuje się kompleksową naprawą samochodów wszystkich marek!
Więcej →

Diagnostyka

Serwis samochodowy ACS Łódź oferuje swoi Klientom możliwość podłączenia auta pod komputer z odpowiednim oprogramowaniem, by sprawdzić, co się stało.
Więcej →

Serwis samochodowy ACS Łódź

Opony – wymiana i wyważanie kół

Serwis samochodowy ACS Łódź dysponuje od ręki największym w Łodzi wyborem renomowanych marek nowych opon w każdym rozmiarze. Doświadczony doradca poleci oponę najlepiej dostosowaną do oczekiwań i stylu jazdy kierowcy.
Więcej →

Klimatyzacja – ozonowanie / naprawa / napełnianie

Klimatyzacja, tak jak wszystko w samochodzie, może ulec uszkodzeniu. Jest wiele potencjalnych przyczyn usterek, ponieważ klimatyzacja samochodowa składa się z dużej liczby elementów. Najczęściej są to: brak okresowego serwisowania, zużycie elementów, zdarzenia losowe
(kolizje, wypadki itp.) Więcej →

Blacharnia i lakiernia

Serwis samochodowy ACS Łódź to też zakład blacharsko – lakierniczy, gdzie szybko i rzetelnie dokonujemy likwidacji szkody komunikacyjnej.
Więcej →

Geometria laserowa

Właściwie ustawiona geometria kół jest bardzo istotnym elementem użytkowania pojazdu, gdyż  gwarantuje nam przede wszystkim bezpieczeństwo. Serwis samochodowy ACS Łódź oferuje taką usługę swoim Klientom .
Więcej →

Elektryka / elektronika

 W serwisie samochodowym ACS Łódź naprawisz: komputer pokładowy, układ klimatyzacji, zintegrowaną nawigację, systemy ABS i ESP, kontrola trakcji, kamery cofania, systemy parkowania, elektrycznie opuszczane szyby, spryskiwacze i wiele więcej…
Więcej →

ACS to najlepszy serwis samochodowy w Łodzi.

Auto Centrum Serwisowe w Łodzi to największy i najlepiej wyposażony serwis samochodowy w województwie łódzkim.
Świadczymy pełen zakres usług: mechanika, diagnostyka komputerowa, wulkanizacja, naprawiamy skomplikowaną elektronikę, regenerujemy pompy wtryskowe, wtryskiwacze, turbo sprężarki, alternatory, rozruszniki, maglownice.
Oferujemy również usługi blacharsko – lakiernicze z obsługą bezgotówkową.
Na terenie ACS posiadamy dwie stacje kontroli pojazdów oraz stanowisko do laserowej geometrii kół (3D). Nasi klienci mają do dyspozycji 10 nowych samochodów zastępczych Skoda Rapid.

Napisz jeśli masz pytanie.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

W naszym centrum oferujmy Państwu szeroki zakres usług serwisowych. Składają się na nie m.in.: naprawa samochodów, okresowe badania techniczne, lakiernictwo, blacharstwo i wulkanizacja. Specjalizujemy się w laserowej geometrii kół, diagnostyce komputerowej samochodu oraz wymianie szyb. Wykonujemy również prace związane z układem hamulcowym – wymiana bębnów i klocków hamulcowych, układem napędowym – wymiana łożyska koła i przegubu, jak i układem chłodzenia – naprawa i regeneracja pomp wody. Nasi wysoce wykwalifikowani pracownicy są do Państwa dyspozycji także w przypadku prac dotyczących układu kierowniczego oraz zwieszenia. W AC Serwisowe proponujemy również samochody zastępcze, opony zimowe, letnie i wielosezonowe, jak i naprawę elektryki i elektroniki samochodowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą!