Wymiana opon Łódź w Auto Centrum Serwisowe


Okresowa wymiana opon Łódź to temat, który dwa razy w roku powoduje, że setki tysięcy kierowców ruszają do serwisów opon w celu przygotowania się do zimy lub wiosny/lata.

Jeśli nie chcesz tracić czasu, chcesz poczekać na wymianę opon w komfortowym miejscu, chcesz, aby zmiana opon została wykonana fachowo za rozsądną cenę, zapraszamy do Auto Centrum Serwisowego przy ul. Przybyszewskiego 199/205.

Wymiana opon – opony zimowe

Każdej zimy kierowcy z niepokojem wyczekują pierwszych opadów śniegu. Choć zima straciła ostatnio na srogości, to temperatury regularnie spadają poniżej 5 stopni, co jest wystarczającym powodem, aby przeprowadzić zmianę opon na zimowe.

Wymiana opon na zimowe to świadome działanie dla bezpieczeństwa osób podróżujących samochodem. Opony zimowe są tak skonstruowane, by radzić sobie ze śniegiem i lodem, skracają drogę hamowania w trudnych warunkach. Opony zimowe dają duży komfort codziennej jazdy bez martwienia się, kiedy wreszcie spadnie śnieg.

Zimowe ogumienie daje pewność, że samochód nie zmieni toru jazdy, pomoże też wyjechać rano z zaśnieżonego miejsca. W skrajnych przypadkach oblodzenia nawierzchni, opona zimowa znacznie zwiększy przyczepność i ułatwi poruszanie się.

Auto Centrum Serwisowe jako wieloletni serwis opon w Łodzi, posiada niezbędne i fachowe doświadczenie w sprzedaży opon zimowych i wymiany opon na zimowe. Gwarantujemy, że dobra zimowa opona nie może być w żaden sposób porównywana z oponą letnią w warunkach zimowych. Jakość jazdy jest skrajnie różna.

Jeśli posiadają Państwo opony zimowe, zapraszamy do ACS, gdzie sprawdzimy stan opon oraz zamontujemy je przed rozpoczęciem sezonu. Dla Państwa wygody przygotowaliśmy dużą, profesjonalną przechowalnię opon, dzięki której wydłuży się żywotność opon (ze względu na właściwy sposób magazynowania).

Jeśli opony nie nadają się do dalszej eksploatacji, zaoferujemy największy wybór opon w szerokim zakresie cenowym! Każdy znajdzie coś dla siebie, począwszy od małych aut miejskich, skończywszy na samochodach sportowych i dostawczych!

Nie czekaj w kolejce! Umów się online na wymianę opon na konkretną godzinę!

Wymiana opon – opony letnie

Kierowcy nie przejmują się rosnącymi temperaturami, tak jak spadającymi, ale lekceważenie wiosny jest tak samo nierozsądne, jak lekceważenie pierwszych oznak zimy! Opony letnie są optymalnym wyborem w okresie od kwietnia do października.

Pamiętaj, że każda opona ma swoją charakterystykę, która jest właściwa dla konkretnych temperatur. Opony zimowe bardzo szybko zużywają się w wysokich temperaturach. Bardzo miękkie mieszanki mogą się nawet „rozmazywać” na asfalcie podczas manewrowania! Dlatego trzeba postawić na wymianę opon na letnie po rozpoczęciu wiosny.

Wiosna i lato to okresy wyjazdów na wakacje, dalekich podróży, dlatego warto wyposażyć samochód w sprawdzone ogumienie. Jeśli masz już  opony, sprawdzimy dokładnie ich stan przed wymianą opon na letnie. Jeśli potrzebne są nowe opony, możesz je zamówić w naszym warsztacie samochodowym. W ACS Łódź mamy największy wybór opon do każdego rodzaju samochodu.