Warsztat samochodowy ACS

Geometria laserowa kół w ACS Łódź to gwarancja jakości i bezpieczeństwa.

Właściwie ustawiona geometria kół jest bardzo istotnym elementem użytkowania pojazdu, gdyż  gwarantuje nam przede wszystkim bezpieczeństwo. Ma ona ogromny wpływ na właściwości jezdne samochodu, jak pewne prowadzenie i brak ściągania auta na boki, jak i optymalne zużycie elementów zawieszenia, opon, a także paliwa.
Profilaktycznie należy kontrolować geometrie kół co rok, gdyż nasze nierówne drogi i krawężniki nie pozostają dla naszych samo

Geometria laserowa kół

chodów obojętne. Jeśli natomiast zauważymy nierównomierne zużycie bieżnika w oponach, opóźnienie reakcji samochodu na ruchy kierownicą lub ściąganie auta na boki podczas jazdy po równej i prostej drodze, udajmy się od razu do serwisu.
Korzystanie z aparatury laserowo – optycznego gwarantuje mechanikom dużo swobody przy pomiarach i regulacji, w przeciwieństwie do stanowiska komputerowego, gdzie trzeba postępować według rutynowego planu. Daje natomiast wyjątkowo dokładne wyniki.
Najnowocześniejsza aparatura do ustawiania geometrii kół w Łodzi dostępna jest tylko w ACS!
Aparatura John Bean to pierwsza liga pośród urządzeń do geometrii kół.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! AC Serwisowe Łódź gwarantuje pełen profesjonalizm oraz konkurencyjne ceny!

.

W naszym centrum oferujmy Państwu szeroki zakres usług serwisowych. Składają się na nie m.in.: naprawa samochodów, okresowe badania techniczne, lakiernictwo, blacharstwo i wulkanizacja. Specjalizujemy się w laserowej geometrii kół, diagnostyce komputerowej samochodu oraz wymianie szyb. Wykonujemy również prace związane z układem hamulcowym – wymiana bębnów i klocków hamulcowych, układem napędowym – wymiana łożyska koła i przegubu, jak i układem chłodzenia – naprawa i regeneracja pomp wody. Nasi wysoce wykwalifikowani pracownicy są do Państwa dyspozycji także w przypadku prac dotyczących układu kierowniczego oraz zwieszenia. W AC Serwisowe proponujemy również samochody zastępcze, opony zimowe, letnie i wielosezonowe, jak i naprawę elektryki i elektroniki samochodowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą!