Warsztat samochodowy ACS

Elektryka w samochodzie i Elektronika samochodowa w ACS Łódź

Elektryka samochodowa t bardzo ważny element funkcjonowania każdego samochodu. To właśnie od niej zależy czy uda nam się uruchomić silnik, otworzyć zamek, szyby czy włączyć klimatyzację. Odpowiada też za działanie oświetlenia samochodowego, alarmu  czy systemów audio w aucie. Obecnie w każdym samochodzie montowanych jest coraz więcej urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Wszystkie współczesne samochody wyposażane są w komputer pokładowy. Dla tego tak ważna jest diagnostyka systemów elektrycznych w naszych samochodach. Nasi specjaliści przeprowadzą profesjonalną diagnostykę, wykryją usterki, a następnie sprawnie i szybko je usuną. Posiadamy najwyższej jakości urządzenia diagnostyczne oraz serwisujemy samochody wszystkich marek.

 

1

Elektryka samochodowa

  • Chcesz zainstalować system antywłamaniowy?
  • Potrzebna Ci diagnostyka komputerowa układów air bag albo abs?
  • Masz zepsuty alternator lub rozrusznik w silniku?

    Zgłoś się do Auto Centrum Serwisowego! Naprawimy każdą usterkę w elektryce Twojego samochodu. Sprawdź nas w Łodzi 42 686 84 82.

2

Elektronika samochodowa

Samochody, którymi dziś jeździmy, od tych kilkunastoletnich po najnowocześniejsze, pełne są elektroniki i różnego rodzaju czujników. Komputer pokładowy, układ klimatyzacji, zintegrowana nawigacja, systemy ABS i ESP, kontrola trakcji, kamery cofania, systemy parkowania, jak i elektrycznie opuszczane szyby, a nawet spryskiwacze sterowane są przez liczne układy elektroniczne. Nic więc dziwnego, że naprawa elektroniki samochodowej stała się powszechną usługą również w Auto Centrum Serwisowym w Łodzi.

Elektryka samochodowa i elektronika