Warsztat samochodowy ACS

Diagnostyka komputerowa.

Większość samochodów jeżdżących po naszych drogach wyposażona jest w specjalne komputery pokładowe, które dostarczają nam wielu wiadomości o stanie pojazdu, w tym między innymi alarmują o wystąpieniu błędów. Często jednak nie są to konkrety, a ogólna informacja, że właśnie wystąpiła usterka. Wtedy trzeba udać się do serwisu i podłączyć auto pod komputer z odpowiednim oprogramowaniem, by sprawdzić, co się stało.
Diagnostyka samochodu wskazana jest również w sytuacji, kiedy sami zauważymy, że auto zachowuje się inaczej niż zwykle i mamy wrażenie, że coś się psuje. Warto też udać się do serwisu na diagnostykę profilaktyczną przynajmniej raz w roku, gdyż nie o wszystkich usterkach komputer pokładowy informuje, a my też nie każdą zauważymy.
Auto Centrum Serwisowe Łódź przeprowadza diagnostykę komputerową w oparciu o najnowszą aparaturę techniczną w mieście. W naszym warsztacie posługujemy się aparaturą BOSCH oraz Gutmann – dwiema markami, które są liderami w dziedzinie diagnozowania problemów elektronicznych.
Zapraszamy serdecznie do naszego serwisu w Łodzi!

.

 

 

W naszym centrum oferujmy Państwu szeroki zakres usług serwisowych. Składają się na nie m.in.: naprawa samochodów, okresowe badania techniczne, lakiernictwo, blacharstwo i wulkanizacja. Specjalizujemy się w laserowej geometrii kół, diagnostyce komputerowej samochodu oraz wymianie szyb. Wykonujemy również prace związane z układem hamulcowym – wymiana bębnów i klocków hamulcowych, układem napędowym – wymiana łożyska koła i przegubu, jak i układem chłodzenia – naprawa i regeneracja pomp wody. Nasi wysoce wykwalifikowani pracownicy są do Państwa dyspozycji także w przypadku prac dotyczących układu kierowniczego oraz zwieszenia. W AC Serwisowe proponujemy również samochody zastępcze, opony zimowe, letnie i wielosezonowe, jak i naprawę elektryki i elektroniki samochodowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą!